Hrdinové z Paw Patrol na plenkových kalhotkách Pampers jdou na pomoc proti kakamitě

Hrdinové z Paw Patrol na plenkových kalhotkách Pampers jdou na pomoc proti kakamitě

Značka Pampers nově potěší děti a jejich rodiče limitovanou edicí plenkových kalhotek Paw Patrol s motivy ikonických štěněcích hrdinů z oblíbeného dětského pořadu. Hrdinové Skye, Chase, Marshall a Rubble budou nyní dětem dělat společnost při prvních krůčcích, objevitelských hrách i klidném spánku. Kromě veselých motivů jsou plenky vybavené také hrdinskými funkcemi, které zabraňují protečení tekutiny během celého dne i noci. Vybavte se novými plenkami na svou další záchrannou misi!

Hrdinové zasahují – už žádné další protečení

Značka Pampers se neustále snaží přinášet na trh nové produkty a inovace, které reagují na měnící se potřeby dětí i rodičů. Jednou z takových inovací jsou plenkové kalhotky Pampers Paw Patrol, které jsou vybavené inovativní kapsou Stop & Protect. A není to jen tak ledajaká kapsa. Dokáže totiž zachytit tekutinu a uzamknout ji tak, aby nehrozilo protečení v okolí nožiček či na záda vašeho miminka. Kromě toho se plenkové kalhotky snadno oblékají a sundavají jedním tahem. A když je plenka špinavá, stačí ji na bocích roztrhnout, srolovat a zajistit páskou. Plenkové kalhotky jsou navíc vybavené 360stupňovým střihem, takže se snadno přizpůsobí jakkoli napapanému bříšku miminka. Proti protečení bojují i zesílené manžetky kolem nožiček.

V nové limitované edici Paw Patrol jsou navíc tyto hrdinské plenky ozdobené motivy z oblíbené dětské pohádky. Vaše děťátko tak s novými plenkovými kalhotkami bude nejen čisté a chráněné, ale budou mu nablízku i jeho oblíbení chlupatí kamarádi Chase a Skye!

Zábava pro celou rodinu

Značka Pampers ví, jak moc jsou pohádky pro děti a jejich rozvoj důležité, a jak rádi svá pohádková dobrodružství sdílí se svými rodiči. Právě díky pohádkám se děti učí rozumět světu, rozvíjet své sociální dovednosti a jsou povzbuzovány k nalézání řešení ve složitých situacích. Nové plenkové kalhotky Pampers Pants s motivy oblíbených štěňátek jsou vyrobené tak, aby poskytovaly co nejlepší péči, bezpečí a ochranu proti protečení, zatímco si se svým děťátkem můžete užívat zábavu a třeba si vyprávět o dobrodružstvích štěňátek.

A když je potřeba plenku vyměnit, stačí jen zavolat a nové plenkové kalhotky Pampers Paw Patrol jsou připravené, aby vám pomohly. Žádná práce není příliš velká, žádná nečistota není příliš malá, záchranářská parta štěňátek je na každou kakamitu vybavená. Plenkové kalhotky Paw Patrol jsou nachystané na další záchrannou misi proti protečení!

Denisa Žideková, brand manažerka značky Pampers spadající pod společnost Procter & Gamble, dodává: „Velice nás těší, že můžeme rodičům i dětem nabídnout další limitovanou edici s touto oblíbenou dětskou pohádkou. Miluje ji spousta dětí po celém světě, proto jsme se rozhodli navázat tuto spolupráci a potěšit naše malé zákazníky i jejich rodiče novou limitovanou edicí s motivy štěněcích hrdinů. Věříme, že když budou mít pocit ochrany od svých oblíbených hrdinů, budou mít ještě větší odvahu v plenkách Pampers neohroženě objevovat svět!“